Svatební den

Pro uspořádání svatby lze využít dvou variant:

 

I. V chladných měsících je ideální vyhřátá restaurace našeho penzionu
Dvůr Honětice, zde Vám vytvoříme svatební tabuli pro cca 36 osob.
Prostor vhodný pro zimní období a menší svatby.

II. V teplých měsících, březen až září, lze svatbu uspořádat ve venkovním baru koupacího biotopu, kde jsme hostili i svatbu s počtem 160 osob.
Prostory lze samozřejmě i kombinovat.

Náš kolektiv dokáže pro Vás zajistit květinovou výzdobu, hudbu, stany a všechno potřebné tak, aby Váš den se stal něčím neopakovatelně vyjímečným a nezapomenutelným.

Celý areál máte k dispozici exkluzivně jen pro Vás. Váš svatební den, který tak můžete prožít v absolutním soukromí, nikým nerušeni.

VYBAVENÍ A MOŽNOSTI AREÁLU

Přírodní koupací biotop nabízí nejen velmi příjemné posezení u vody, ale hlavně skvělé zdravé koupání ve vodě bez jakékoliv chemie vhodné i pro nejmenší děti. Samozřejmě je téměř vždy využíván i na svatbách.

Chov zvířat na dvoře chováme prasata plemene mangalica, ovce, dvě krávy, kozu a koně. Všechna zvířata můžou Vaši hosté i s dětmi vidět, jít mezi ně, na koni je možné v rámci svatby domluvit projížďku či vodění dětí.

Pivní sklep vybudován taktéž v roce 2018 zajistí nejvyšší kvalitu a nezlomené!
Pivo, v tomto sklepě skladujeme při stálé teplotě i skvělá vína od Jirky Uherka.

Ořešák tento úchvatný majestátný strom nebereme jako vybavení areálu, ale téměř jako našeho přítele. Je sám o sobě takovým rozlehlým altánem, jenž poskytuje kouzelné stinné místo pro konání obřadu, a pak i pro posezení.
Jeho stáří je nejméně 90let.

Beduínský stan na sezónu 2019 jsme objednali naprosto skvělý, úžasný beduínský stan. Je napojen přímo na objekt letního baru a o 126m2!! zvětšuje pluchu pro tančení, posezení, zábavu.

Doporučujeme

HOĎTE VŠECHNY STAROSTI ZA HLAVU A UŽIJTE SI VÁŠ VELKÝ DEN
TIHLE PROFÍCI VÁM V TOM POMOHOU